Czyli moje przygody:)
Od 2021 roku studiowałam Sztukę Mediów na Akademia Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu,
gdzie w 2024 roku obroniłam dyplom licencjacki.
W trakcie studiów rozwijałam się w obszarze mediów cyfrowych, animacji i eksperymentalnych form wizualnych.
W 2022 roku wyjechałam na program Erasmus+ do Anglii na University of Wolverhampton,
gdzie studiowałam animację i pracowałam w międzynarodowym środowisku artystycznym.
W 2023 roku rozpoczęłam artystyczną przygodę w Portugalii na Instituto Politécnico do Cávado e do Ave (IPCA).
Był to czas eksperymentowania, poznawania nowych perspektyw i szukania inspiracji.
Obecnie studiuję rzeźbę na Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie,
gdzie rozwijam swoją praktykę w pracy z formą, przestrzenią i materiałem.
