O mnie
Cześć! Mam na imię Maja:)
Jestem artystką, pasjonującą się tworzeniem wizualnych narracji. Ukończyłam studia licencjackie na kierunku Sztuka Mediów na Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu w 2024r. W trakcie studiów uczestniczyłam w dwóch wymianach Erasmus: w Anglii i Portugalii, które pogłębiły moją fascynację odkrywaniem nowych kultur i perspektyw.
Obecnie studiuję Rzeźbę na Akademii Sztuk Pięknym w Krakowie, eksplorując relacje między przestrzenią, obrazem i opowieścią.
Uwielbiam wyzwania i nieustannie poszukuję nowych form twórczego wyrazu. W swojej pracy skupiam się na visual storytellingu, animacji oraz linorycie. Każdy projekt traktuję jako okazję do opowiadania angażujących historii, wywoływania emocji i inspirowania do spojrzenia na świat z innej perspektywy.
